Naujienų srautas

Pasaulyje2014.05.26 20:55

Rinkimų komisija: Ukrainoje antrojo rinkimų rato neprireiks – prezidentas išrinktas

BNS 2014.05.26 20:55

Ukrainos centrinė rinkimų komisija (CRK) pareiškė, kad atsižvelgus į balsų skaičiavimo eigos tendenciją, antrojo rato nebereikės.

Ukrainos centrinė rinkimų komisija (CRK) pareiškė, kad atsižvelgus į balsų skaičiavimo eigos tendenciją, antrojo rato nebereikės.

Apdorojus 90,01 proc. balsavimo protokolų už frakcijoms nepriklausantį liaudies deputatą Petro Porošenką balsavo 54,22 proc. rinkėjų, o už visos Ukrainos susivienijimo „Batkivščyna“ („Tėvynė“) lyderę Juliją Tymošenko – 13 proc. rinkėjų.

Už Radikaliosios partijos lyderį Olehą Liašką balsavo 8,43 proc. rinkėjų, partijos „Pilietinė pozicija“ Anatolijų Hrycenką – 5,42 proc., Serhijų Tihypką – 5,27 proc. rinkėjų.

Šie Ukrainos prezidento rinkimų rezultatai paskelbti pirmadienį CRK būstinės ekrane.

Pasak CRK pirmininko Michailo Ochendovskio, surengti antrąjį rinkimų ratą nėra jokios būtinybės. Nors dar negauti visi pranešimai iš apylinkių, bet tendencija yra tokia, kad rinkimų tęsti nebereikės.

„Gegužės 25 dieną išrinktas naujas Ukrainos prezidentas, kuriuo, užbaigus visas atitinkamas juridines procedūras, taps Petro Porošenka“, – pareiškė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi