Naujienų srautas

Pasaulyje2014.05.19 10:38

Kolumbijoje autobuse sudegė 31 vaikas

BNS 2014.05.19 10:38

Kolumbijos šiaurėje sekmadienį užsidegus autobusui, sudegė 31 juo važiavęs vaikas, pranešė Raudonasis Kryžius.

Kolumbijos šiaurėje sekmadienį užsidegus autobusui, sudegė 31 juo važiavęs vaikas, pranešė Raudonasis Kryžius.

Dar 25 žmonės, tarp jų – vienas suaugęs, buvo sužeisti ir smarkiai apdegė per tą nelaimę netoli Fundasjono miesto, sakė Cesaras Uruena iš Kolumbijos Raudonojo Kryžiaus.

„Sužeistieji patyrė antrojo ir trečiojo laipsnio nudegimus, ir daugelis jų vis dar yra kritinės būklės“, – rajono ir Šv. Mortos miesto ligoninėse sakė C. Urena.

Autobusu važiavo vaikai nuo vienų iki aštuonerių metų amžiaus; jie buvo vežami namo po pamaldų, žurnalistams sakė Fundasjono merė Luz Stella Duran.

Magdalenos provincijos policija nurodė, jog autobusas sprogo maždaug vidurdienį ir jog gaisras buvo toks didelis, kad buvo sunku nustatyti aukų skaičių.

„Transporto priemonėje buvo benzino kanistras. Ugnis išplito labai greitai“, – sakė meras Eduardo Velezas, Magdalena provincijos gelbėjimo tarnybų koordinatorius.

Pasak jo, gaisras kilo vairuotojui pabandžius užvesti sugedusį autobusą įpilant degalų į variklį, kurį jis pasiekė pro kabinos grindis. Vairuotojas nenukentėjo, jį dabar apklausia policija.

Kolumbijos prezidentas Juanas Manuelis Santosas atvyko į Fundasjoną po sekmadienį Bogotoje įvykusio paskutinio perrinkimo kampanijos mitingo prieš gegužės 25-osios prezidento rinkimus.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi