Naujienų srautas

Pasaulyje2014.04.24 13:08

JAV ambasada: Kabule apšaudyta ligoninė, žuvo trys amerikiečiai

ELTA 2014.04.24 13:08

Afganistano sostinėje Kabule sargybiniui atidengus ugnį į tarptautinę ligoninę žuvo trys amerikiečiai, remdamasi JAV ambasada skelbia „Reuters“. Afganistano vidaus reikalų ministerijos atstovas užsieniečius apibūdino kaip „medicinos personalo darbuotojus“. „Galime patvirtinti, kad žuvo trys amerikiečiai“, – teigė ambasados pareigūnas ir daugiau informacijos nepateikė. Vidaus reikalų ministerijos pareigūno teigimu, per išpuolį nukentėjo slaugė. Nežinoma, ar saugumo pajėgoms pavyko sučiupti užpuoliką. Afganistane pastaraisiais mėnesiais prieš balandžio 5-ąją vykusius prezidento rinkimus gerokai padaugėjo mirtinų išpuolių. Afganistano rinkimų komisijos darbuotojai pranešė trečiadienį, kad nuspręsta prezidento rinkimų pirmojo rato rezultatų paskelbimą nukelti iš ketvirtadienio į šeštadienį. Bet tikimasi, kad ketvirtadienį bus paskelbti nauji tarpiniai balsavimo rezultatai.

Afganistano sostinėje Kabule sargybiniui atidengus ugnį į tarptautinę ligoninę žuvo trys amerikiečiai, remdamasi JAV ambasada skelbia „Reuters“.

Afganistano vidaus reikalų ministerijos atstovas užsieniečius apibūdino kaip „medicinos personalo darbuotojus“.

„Galime patvirtinti, kad žuvo trys amerikiečiai“, – teigė ambasados pareigūnas ir daugiau informacijos nepateikė.

Vidaus reikalų ministerijos pareigūno teigimu, per išpuolį nukentėjo slaugė.

Nežinoma, ar saugumo pajėgoms pavyko sučiupti užpuoliką.

Afganistane pastaraisiais mėnesiais prieš balandžio 5-ąją vykusius prezidento rinkimus gerokai padaugėjo mirtinų išpuolių.

Afganistano rinkimų komisijos darbuotojai pranešė trečiadienį, kad nuspręsta prezidento rinkimų pirmojo rato rezultatų paskelbimą nukelti iš ketvirtadienio į šeštadienį. Bet tikimasi, kad ketvirtadienį bus paskelbti nauji tarpiniai balsavimo rezultatai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi