Naujienų srautas

Pasaulyje2014.04.22 21:12

Ukrainos prezidentas reikalauja veiksmų po vieno politiko nužudymo

BNS 2014.04.22 21:12

Ukrainos laikinasis prezidentas antradienį nurodė vėl imtis antiteroristinės operacijos šalies rytuose, kai buvo aptiktas vietinio politiko kūnas su kakinimų žymėmis.

Ukrainos laikinasis prezidentas antradienį nurodė vėl imtis antiteroristinės operacijos šalies rytuose, kai buvo aptiktas vietinio politiko kūnas su kakinimų žymėmis.

Oleksandras Turčynovas pareiškė, kad „žiauriai nukankintų“ žmonių kūnai rasti netoli Slovjansko. Vienas nužudytųjų – Volodymyras Rybakas, priklausęs O. Turčynovo partijai „Batkivščyna“ (Tėvynė) ir buvęs neseniai pagrobtas.

„Šiandien prie Slovjansko rasti dviejų žvėriškai nukankintų žmonių kūnai. Vienas jų – atpažintas dingęs Horlivkos miesto tarybos deputatas, partijos „Batkivščyna“ narys Volodymyras Rybakas, kurį išvakarėse pagrobė teroristai“, – pareiškė O. Turčynovas.

Jis pabrėžė, kad „teroristai, kurie paėmė įkaitais iš tiesų visą Donecko regioną, peržengė ribą, ėmę kankinti ir žudyti Ukrainos patriotus“.

„Jie įžūliai metė iššūkį ne tik mūsų valstybei, bet ir visai pasaulinei bendruomenei, kai demonstratyviai pasityčiojo iš sprendimų, priimtų Ženevoje“, – sakė O. Turčynovas.

„Šie nusikaltimai padaryti visiškai remiant ir nuolaidžiaujant Rusijos Federacijai, – sakė prezidentas. – Aš reikalauju, kad jėgos struktūros atnaujintų ir surengtų rezultatyvias priemones Ukrainos piliečiams, gyvenantiems Ukrainos rytuose, apginti“.

O. Turčynovo pareiškimas paskelbtas Aukščiausiosios Rados tinklalapyje.

Anksčiau Ukrainos žiniasklaida buvo pranešusi, kad vienas vietinis gyventojas Horlivkos milicijai nurodė, jog balandžio 17 dieną apie 18 val. nežinomi asmenys pagrobė Horlivkos miesto tarybos deputatą V. Rybaką.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi