Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Latvijos koalicija pritaria rusiško Baltijos šalių kanalo idėjai

ELTA 2015.09.08 13:45

Latvijos valdančiosios koalicijos partijos teigiamai vertina idėją įkurti bendrą Baltijos šalių televizijos kanalą rusų kalba.

Latvijos valdančiosios koalicijos partijos teigiamai vertina idėją įkurti bendrą Baltijos šalių televizijos kanalą rusų kalba.

Latvijos premjerė Laimduota Straujuma po koalicinės tarybos posėdžio pirmadienį pareiškė pritarianti šiai idėjai, bet vyriausybė kol kas nėra gavusi jokių pasiūlymų, todėl finansavimo klausimas dar nesvarstomas. Tačiau ji pažymėjo, kad bendro televizijos kanalo steigimas kelioms šalims atsieitų pigiau.

Idėjai įkurti televizijos kanalą rusų kalba pritarė ir kitų koalicijos partijų atstovai, o nacionaliniam susivienijimui „Viskas Latvijai!“ – „Tėvynei ir laisvei“/JLNN atstovaujantis deputatas Einaras Cilinskis pažymėjo, kad jo laidų turinį reikėtų versti į latvių, estų ir lietuvių kalbas.

Pasiūlymą atidaryti tokį kanalą pateikė Latvijos televizijos vadovas Ivaras Beltė, jį palaikė kolegos iš Lietuvos ir Estijos. Taip pat svarstoma idėja įkurti bendrą Europos šalių televizijos kanalą rusų kalba, kad būtų galima priešintis Rusijos propagandai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi