Naujienų srautas

Pasaulyje2014.04.09 10:43

Dingęs Malaizijos lėktuvas: užfiksuoti nauji vilčių teikiantys signalai

15min.lt 2014.04.09 10:43

Komanda, ieškanti dingusio Malaizijos lėktuvo, vėl užfiksavo signalus, kurie kurie gali sklisti iš MH370 orlaivio juodosios dėžės.

Komanda, ieškanti dingusio Malaizijos lėktuvo, vėl užfiksavo signalus, kurie kurie gali sklisti iš MH370 orlaivio juodosios dėžės.

Tempiamas signalų lokatorius, nuleistas iš australų gynybos laivo „Ocean Shield“, signalus aptiko  antradienį, – patvirtino pareigūnai.

Signalai antradienį pagauti kelis kartus. Pirmąjį kartą ryšys truko 5 minutes ir 32 sekundes, o antrąjį – beveik septynias minutes.

Dingusio orlaivio ieškoma atokioje teritorijoje Indijos vandenyne, apie pusantro tūkstančio kilometrų nuo Australijos krantų.

Po jau mėnesį trunkančių lainerio su 239 žmonėmis paieškų tyrėjai teigia, kad naujieji signalai teikia daugiau vilčių surasti lainerį, nei visi kiti iki šiol gauti.

Jau buvo skelbta, kad tempiamas signalų lokatorius, nuleistas iš Australijos gynybos laivo „Ocean Shield“, aptiko signalus, atitinkančius tuos, kuriuos skleidžia lėktuvų juodosios dėžės. Tačiau, ar signalas iš tiesų sklinda iš dingusio orlaivio, nėra patvirtinta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi