Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Ukraina nutraukia karinį bendradarbiavimą su Rusija

BNS 2015.09.08 13:45

Ukrainos pirmasis premjero pavaduotojas Vitalijus Jarema penktadienį pareiškė, kad Kijevas planuoja nutraukti bet kokį karinį bendradarbiavimą su Rusija.

Ukrainos pirmasis premjero pavaduotojas Vitalijus Jarema penktadienį pareiškė, kad Kijevas planuoja nutraukti bet kokį karinį bendradarbiavimą su Rusija.

„Toks sprendimas jau buvo priimtas premjero – jog nutraukiame karinį bendradarbiavimą su Rusijos Federacija“, – V. Jarema sakė per susitikimą su regionų žiniasklaidos atstovais.

Jis paaiškino, kad Ukraina negali sau leisti tiekti Rusijai karinės produkcijos, kuri vėliau gali būti panaudota prieš ją pačią.

„Tiekti produkciją Rusijos Federacijai, kuri vėliau bus nukreipta prieš mus – visiška beprotybė“, – sakė vicepremjeras.

V. Jarema pažymėjo, kad Ukraina tradiciškai palaikė labai aktyviai aktyvius ryšius su Rusijos karinės pramonės kompleksu, o daugelis šalies įmonių eksportuoja karinę produkciją į kaimyninę šalį. Staigus tokių ryšių nutraukimas gali sukelti didelių nuostolių Ukrainos ekonomikai.

V. Jarema pridūrė, kad šiuo metu aktyviai ieškoma naujų rinkų šalies karinės pramonės produkcijai. Vyriausybė tikisi, kad tokios prekės gali sudominti Azijos šalis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi