Naujienų srautas

Pasaulyje2014.04.02 14:08

Ukrainos premjeras nori derybų su Rusija

BNS 2014.04.02 14:08

Kijevas norėtų derėtis su Rusija dėl santykių atnaujinimo, trečiadienį pareiškė Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas.

Kijevas norėtų derėtis su Rusija dėl santykių atnaujinimo, trečiadienį pareiškė Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas.

„Norėtume surengti derybas dėl Ukrainos ir Rusijos santykių ir manome, kad mūsų užsienio reikalų ministrai turėtų susitikti kiek įmanoma greičiau“, – sakė A. Jaceniukas per investuotojų konferenciją Kijeve.

Tačiau jis dar kartą pabrėžė, kad Ukraina niekada nepripažins Maskvos įvykdytos Krymo aneksijos.

„Esama klausimų, kuriuos turėtų aptarti mūsų šalys, tarp jų – dėl dvišalės prekybos ir energetikos, – nurodė premjeras. – Esame pasiruošę surengti derybas tarp užsienio reikalų ministrų, vadinamosios kontaktinės grupės, suburtos prieš tris savaites.“

A. Jaceniukas taip pat pažymėjo, kad Rusija turi pripažinti Ukrainos suverenumą ir jos teisę siekti narystės Europos Sąjungoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi