Pasaulyje

2014.04.02 13:57

V. Putinas užbaigė skyrybas

BNS2014.04.02 13:57

Kremlius trečiadienį patvirtino, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas baigė tvarkyti skyrybų su žmona Liudmila dokumentus.

Kremlius trečiadienį patvirtino, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas baigė tvarkyti skyrybų su žmona Liudmila dokumentus.

Prieš 30 metų susituokusi pora pernai vasarą netikėtai paskelbė nusprendusi skirtis.

V. Putino oficialioje biografijoje, kurioje dar kovo 27 dieną buvo rašoma „Vedęs. Žmona – Liudmila Aleksandrovna Putina“, dabar paprasčiausiai nurodoma, kad jis turi dvi dukras, o pirmoji šalies ponia neminima.

Prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas valstybinei naujienų agentūrai ITAR-TASS patvirtino, kad „skyrybos užbaigtos“.

Putinai pernai birželį sukėlė šoką pareikšdami, kad po trijų santuokos dešimtmečių skiriasi. Tai buvo surežisuotas pareiškimas valstybinės televizijos reporteriui po apsilankymo balete Maskvoje.

„Tai buvo bendras sprendimas“, – tada sakė V. Putinas. Jo žmona nurodė, jog santuoka baigėsi dėl to, kad jie „praktiškai niekada nemato vienas kito“, ir pavadino tai „civilizuotomis skyrybomis“.

Liudmila Putina jau seniai beveik nesirodė viešumoje, o suaugusios V.Putino dukros buvo taip slepiamos nuo viešumo, kad tik keli žmonės žino, kaip jos atrodo.

Apie privatų 61 metų V. Putino gyvenimą jau seniai sklando įvairūs gandai, kurių kai kurie sieja jį su gimnaste, olimpiete ir parlamentare Alina Kabajeva. Tačiau šiuos gandus Kremlius neigia, o vienas apie juos parašęs leidinys 2008 metais buvo uždarytas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.