Pasaulyje

2014.03.28 16:00

J. Tymošenko vadina V. Janukovyčių Ukrainos nepriklausomybės naikinimo instrumentu

BNS 2014.03.28 16:00

Ukrainos opozicijos lyderė ir buvusi premjerė Julija Tymošenko pareiškė, kad nušalintas prezidentas Viktoras Janukovyčius kovoja prieš Ukrainos nepriklausomybę ir dėl to turi būti teisiamas.

V. Janukovyčius savo pareiškime, kurį penktadienį išplatino Rusijos žiniasklaida, paragino surengti referendumus dėl visų Ukrainos regionų statuso, taip pat pranešė pasitraukiantis iš Regionų partijos.

„Jei tai iš tiesų V. Janukovyčiaus pareiškimas, jis dar kartą liudija, kad šis žmogus, kažkada buvęs Ukrainos prezidentu, iš esmės šiandien tapo kovos su Ukraina ir ukrainiečių tauta instrumentu, praktiškai tapo Ukrainos nepriklausomybės naikinimo instrumentu“, – penktadienį spaudos konferencijoje sakė partijos „ Batkivščyna“ („Tėvynė“).

Tuo pat metu J. Tymošenko sakė abejojanti, kad Rusijos žiniasklaidoje pasirodęs pareiškimas iš tiesų priklauso V. Janukovyčiui.

„Visiškai neaišku, ar tai V. Janukovyčiaus pareiškimas, ar ne jo“, – pabrėžė ekspremjerė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.