Naujienų srautas

Pasaulyje2014.03.28 10:26

J. Gayet laimėjo bylą dėl jos santykių su F. Hollande`u paviešinimą

BNS 2014.03.28 10:26

Prancūzijos teismas ketvirtadienį nurodė žurnalui „Closer“ sumokėti aktorei Julie Gayet 15 tūkst. eurų kompensaciją už privatumo pažeidimą – jos santykių su prezidentu Francois Hollande`u paviešinimą.

Prancūzijos teismas ketvirtadienį nurodė žurnalui „Closer“ sumokėti aktorei Julie Gayet 15 tūkst. eurų kompensaciją už privatumo pažeidimą – jos santykių su prezidentu Francois Hollande`u paviešinimą.

Priteista suma yra mažesnė nei 50 tūkst. eurų, kurių reikalavo J. Gayet, iškėlusi bylą netrukus po to, kai „Closer“ sausio mėnesį sukėlė politinį žemės drebėjimą paskelbęs 59 metų F. Hollande`o ir 41 metų aktorės, atskirai atvykstančių į butą Paryžiuje esą slaptiems pasimatymams, nuotraukas.

Paryžiaus priemiesčio Nantero teismas taip pat nurodė žurnalui paskelbti visą nutartį savo pirmajame puslapyje.

Kilus skandalui F. Hollande`as išsiskyrė su ilgamete partnere, 49 metų žurnaliste Valerie Trierweiler, bet atsisakė plačiau komentuoti savo privatų gyvenimą ar santykių su J. Gayet pobūdį.

Prezidentas nusprendė bylos nekelti ir nei jis, nei J. Gayet įtariamo romano nepripažino, bet aktorė teigė, kad jos gyvenimas dėl tų nuotraukų buvo „apverstas aukštyn kojomis“ ir teisėjas su ja sutiko.

Per teismo posėdžius J. Gayet advokatas Jeanas Ennochi  sakė, kad spauda aktorę „medžiojo“.

„Ją puolė fotografų būriai ... Tai buvo tarsi laukinio žvėries medžioklė“, – sakė jis.

J. Ennochi atsisakė komentuoti, kai su juo ketvirtadienį susisiekė AFP.

„Closer“ advokatė Delphine Pando teismui sakė, kad žurnalas galėjo skelbti tas nuotraukas, nes tai atitiko visuomenės interesą – jos kėlė klausimus dėl prezidento saugumo ir F. Hollande`o „skaidrumo pareigos“.

Be civilinės bylos J. Gayet pateikė du kitus kriminalinius skundus. Vienas jų, dėl privatumo pažeidimo, yra susijęs su kitomis „Closer“ paskelbtomis nuotraukomis, kuriose ji matyti sėdinti automobilyje. Automobilio vidus pagal Prancūzijos įstatymus laikomas privačia erdve.

Kitame aktorės kriminaliniame skunde paparacas kaltinamas „sukėlęs pavojų kitiems“, kai esą persekiojo ją.

Du vaikus turinti J. Gayet, kuri per 20 metų trunkančią karjerą suvaidino daugiau kaip 70-yje filmų, po skandalo stengėsi per daug neatkreipti į save dėmesio.

Per vieną retų viešų pasirodymų ji šį mėnesį Niujorke atmetė klausimus apie santykius su F. Hollande`u ir vienam reporteriui pasakė: „Mano privatus gyvenimas yra mano privatus gyvenimas“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi