Naujienų srautas

Pasaulyje2014.02.17 14:29

Lėktuvą užgrobęs pilotas pasidavė Šveicarijos policijai

ELTA 2014.02.17 14:29

„Ethiopian Airlines“ lėktuvą užgrobęs antrasis pilotas pasidavė Šveicarijos teisėsaugos pareigūnams ir paprašė politinio prieglobsčio, praneša Reuters.

 

 

„Ethiopian Airlines“ lėktuvą užgrobęs antrasis pilotas pasidavė Šveicarijos teisėsaugos pareigūnams ir paprašė politinio prieglobsčio, praneša Reuters.

Pranešama, kad antrasis pilotas su savimi neturėjo jokio ginklo. Grobikas palaukė, kol pirmasis pilotas išeis iš kabinos, tuomet joje užsirakino ir lėktuvą nutupdė Šveicarijoje, Ženevoje. Teigiama, kad incidentas įvyko virš Sudano oro erdvės. Pareigūnų duomenimis, pilotas Ženevos oro uosto dispečerių pareikalavo leisti papildyti degalų atsargas, o lėktuvui nusileidus iš orlaivio nusileido avariniu lynu per langą ir pasidavė.

Ženevos oro uosto atstovas pranešė, kad oro uosto kompleksas šiuo metu vėl atidarytas. Šveicarijos naujienų portalo „24 Heures“ duomenimis, sulaikytasis šalyje pasiprašė politinio prieglobsčio. Kol kas neaišku, ar tai pagrindinė priežastis, kodėl buvo užgrobtas lėktuvas.

„Ethiopinian Airlines“ atstovų pranešime teigiama, kad visi 200 „Boeing 767-300“ lėktuvu skridusių keleivių ir įgulos narių yra saugūs. Pirmieji keleiviai policijos apsuptą lėktuvą paliko apie 9 val. ryto.

„Ethiopian Airlines“ 702 reiso lėktuvas iš Adis Abebos turėjo pakilti 00.30 val. vietos laiku (apie 5.30 Lietuvos laiku) ir į Romą atvykti 4.40 val. ryto (7.40 Lietuvos laiku), tačiau apie 7 val. ryto nusileido Ženevos oro uoste. Pranešama, kad prieš nusileisdamas lėktuvas suko ratus aplink miestą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi