Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Pūga Japonijoje kelia chaosą, yra žuvusiųjų

BNS 2015.09.08 13:45

Japonijoje dėl smarkios pūgos žuvo 12 žmonių, daugiau kaip 1 650 kitų buvo sužeisti, daug kur kilo transporto chaosas, sekmadienį pranešė šalies žiniasklaida.

Japonijoje dėl smarkios pūgos žuvo 12 žmonių, daugiau kaip 1 650 kitų buvo sužeisti, daug kur kilo transporto chaosas, sekmadienį pranešė šalies žiniasklaida.

Rekordinei pūgai į Tokiją atnešus beveik 27 cm sniego, septyniose prefektūrose žuvo mažiausiai 12 žmonių, pranešė naujienų agentūra „Kyodo“.

Dar 2 150 žmonių buvo evakuoti iš savo namų, nes nuogąstaujama, kad jie gali neatlaikyti sniego svorio ir sugriūti, pranešė visuomeninis transliuotojas NHK.

Mažiausiai 800 automobilių yra įstrigę keliuose viename kalno šlaite, sekmadienį sakė pareigūnai.

Penktadienį ir šeštadienį buvo atšaukta daugiau kaip 100 skrydžių, sutriko traukinių eismas keliose svarbiose linijose.

Audra dabar juda į šiaurę ir iki pirmadienio turi sustiprėti, pranešė Japonijos meteorologijos agentūra, kuri perspėja dėl gausaus sniego, pūgų ir sniego lavinų, taip pat – didelio bangavimo šalies rytuose ir šiaurėje.

18-asis kelias, kuris eina per Gunmos ir Nagano prefektūras į šiaurę nuo Tokijo, iš dalies yra uždarytas, nes dėl gausaus sniego įstrigo šimtai automobilių.

Karuidzavoje, kur jau susikaupė maždaug 90 cm sniego, oro temperatūra sekmadienio rytą nukrito iki minus 3,6 laipsnio.

Sostinėje Tokijuje snigti pradėjo penktadienį ryte, o iki šeštadienio ryto iškrito per 26 cm sniego – savaitė po to, kai dėl gausiausio per kelis dešimtmečius sniego šalyje žuvo 11 ir buvo sužeista dar daugiau kaip 1,2 tūkst. žmonių.

Dauguma sniego sostinėje jau ištirpo dėl šeštadienio vakaro lietaus ir sekmadienio saulės, bet meteorologai prognozuoja, kad kitą savaitę sostinės regione vėl snigs.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi