Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Čečėnijos lyderis pasiūlė priglausti žirafą, kuriai Danijoje gresia egzekucija

ELTA 2015.09.08 13:45

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pasiūlė suteikti prieglobstį žirafai, kuriai dar viename Danijos zoologijos sode gresia egzekucija, skelbia „RIA Novosti“.

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pasiūlė suteikti prieglobstį žirafai, kuriai dar viename Danijos zoologijos sode gresia egzekucija, skelbia „RIA Novosti“.

Jilando zoologijos sodas Videbeko mieste ruošiasi paskersti jauną sveiką vyriškos lyties žirafą, kuri, kaip ir neseniai nugalabyta žirafa, vardu Marijus, šią savaitę skelbė dienraštis „The Guardian“.

Sekmadienį Marijus iš Kopenhagos zoologijos sodo buvo apsvaigintas ir nušautas. Tada gyvūnas buvo išdarinėtas lankytojų akivaizdoje, o mėsa sušerta plėšrūnams. Apie 27 tūkst. žmonių buvo pasirašę internete pateiktą peticiją siekiant išgelbėti Marijų. Be to, keli kiti zoologijos sodai pasisiūlė priimti žirafą, tačiau tai neužkirto kelio egzekucijai.

„Esu sunerimęs dėl pranešimų, kad Danijoje ruošiamasi nugalabyti dar vieną žirafą, – „Instagram“ paskyroje rašė R. Kadyrovas. – Esu pasiruošęs priimti Marijų iš žmogiškųjų paskatų. Mes užtikriname tinkamas gyvenimo sąlygas ir pasirūpinsime jo sveikata“.

Žmogaus teisių grupių kritikos dėl grubių žmogaus teisių pažeidimo Čečėnijoje sulaukiantis R. Kadyrovas savo rezidencijos teritorijoje sostinės Groznio priemiestyje turi privatų zoologijos sodą, kuriame apgyvendinti liūtai, tigrai ir lokiai. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi