Naujienų srautas

Pasaulyje2012.08.14 10:28

Šaudynės prie Teksaso universiteto: žuvo trys žmonės

DELFI.lt 2012.08.14 10:28

Trys žmonės – policijos pareigūnas, civilis ir šaulys – žuvo per šaudynes prie Teksaso (JAV) universiteto, praneša BBC. Dar keli žmonės dėl sužeidimų nugabenti į ligoninę. Nukautas įtariamasis – 35-erių Thomas Caffallas.

Trys žmonės – policijos pareigūnas, civilis ir šaulys – žuvo per šaudynes prie Teksaso (JAV) universiteto, praneša BBC. Dar keli žmonės dėl sužeidimų nugabenti į ligoninę. Nukautas įtariamasis – 35-erių Thomas Caffallas.

Incidentas, per kurį kol kas neįvardijamas šaulys ėmė šaudyti į aplinkinius, įvyko netoli Teksaso „A&M“ universiteto studentų miestelio 12.45 val. vietos laiku.

Universitetas buvo paskelbęs perspėjimą nesirodyti zonoje, kur buvo šaudoma. Kol kas nėra žinoma, ar šaulys studijavo šiame universitete.

Kol kas tikslios detalės nėra aiškios, tačiau jau aišku, kad žuvęs pareigūnas yra Brianas Bachmannas.

Šaudynės truko apie 15 minučių. Pareigūnai į įvykio vietą atvyko reaguodami į pranešimą apie šūvius. B. Bachmanną jie jau rado nukautą namo, iš kurio buvo šaudoma, kieme.

„Šie pareigūnai gindamiesi ėmė šaudyti“, – CNN cituoja policijos viršininką Scottą McCollumą.

Medikai pranešė, kad į ligoninę dėl sužeidimų iš viso pristatyti penki žmonės. „CBS News“ žiniomis, tarp sužeistųjų yra mažiausiai viena moteris ir dar vienas pareigūnas.

Šaulys buvo nukautas.

„A&M“ universitete studijavęs Teksaso gubernatorius Rickas Perry socialiniame tinkle „Twitter“ paliko tokią žinutę: „Mano mintys ir maldos yra su tais, kurie nukentėjo per šaudymą netoli „A&M“. Esu dėkingas pareigūnams, kurie kasdien aukojasi, kad mes būtume saugūs“.

Tuo metu Teksaso generalinis prokuroras Gregas Abbottas išpuolį pavadino bejausmiu. „Smurtaujančių nusikaltėlių bejausmėms atakoms nėra vietos Teksaso valstijoje“, – rašė jis.

Atsakingi pareigūnai dar nepranešė šaulio išpuolio motyvų.

Universiteto atstovas teigė, kad studentų miestelyje daug žmonių nebuvo, nes jiems vis dar tęsiasi atostogos. Pranešama, kad teritorijoje šiuo metu saugu.

www.DELFI.lt
 
    LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

    Naujausi, Skaitomiausi