Naujienų srautas

Pasaulyje2014.01.22 23:24

JAV šiaurės vakaruose siaučia didelė pūga

BNS 2014.01.22 23:24

JAV šiaurės rytuose trečiadienį siaučia didelė pūga, kuri atnešė daug sniego ir gerokai žemesnę nei vidutinė oro temperatūrą, privertė atšaukti tūkstančius skrydžių, sukėlė eismo chaosą.

JAV šiaurės rytuose trečiadienį siaučia didelė pūga, kuri atnešė daug sniego ir gerokai žemesnę nei vidutinė oro temperatūrą, privertė atšaukti tūkstančius skrydžių, sukėlė eismo chaosą.

Prastos oro sąlygos su šalto vėjo gūsiais ir gausiu sniegu registruojamos teritorijoje nuo Vašingtono iki Naujosios Anglijos, taip pat – Vidurio vakaruose.

Atsižvelgiant į vėjo faktorių, juntamoji temperatūra Čikagoje nukrito iki 20 laipsnių šalčio, pranešė laikraštis „Chicago Tribune“.

Didžiausiame šalies mieste Niujorke antradienį vakare žmonėms buvo sunku po darbo parsigauti namo, o iki trečiadienio ryto čia turi iškristi iki 35 cm sniego.

„Tai siaubinga. Sniegas žavus tik truputį“, – laikraščiui „The New York Times“ sakė Mary Catherine Hughes, su skėčiu, kuris pučiant stipriam vėjui ne ką tegelbėjo, stovėdama prie metropoliteno stotelės.

Naujasis Niujorko meras Billas de Blasio paragino žmones likti namie, kad kelininkai galėtų nuvalyti gatves.

Vašingtono centre įsivyravo nyki tyla, nes federalinė vyriausybė, laukdama audros, uždarė savo duris ir nurodė tarnautojams, kurie pirmadienį ir taip nedirbo dėl Martino Lutherio Kingo šventės, antradienį likti namie.

Trečiadienį federalinės agentūros turi pradėti dirbti, bet – dviem valandomis vėliau nei įprasta darbo pradžia. Darbuotojai taip pat gali pasiimti laisvų dienų arba, jei gali, dirbti iš namų.

JAV sostinė garsėja tuo, kad išsigąsta ir kelių snaigių, bet antradienio pūga, regis, pateisino įstaigų uždarymą.

Vyriausybinių agentūrų pavyzdžiu pasekė daug biurų ir mokyklų, neįprastai tyliose sostinės gatvėse švilpaujant 32 km per val. greičio vėjams.

Dauguma mokyklų, mieste ir kaimyninėse Merilendo bei Virdžinijos valstijose, nedirbs ir trečiadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi