Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Arktinis šaltis žada grįžti į JAV: didesnis, baisesnis ir su daugiau sniego

15min.lt 2015.09.08 13:45

Meteorologai įspėja amerikiečius – panašu, kad sausio pradžioje bėdų JAV pridaręs poliarinis sūkurys grįš jau kitą savaitę.

Meteorologai įspėja amerikiečius – panašu, kad sausio pradžioje bėdų JAV pridaręs poliarinis sūkurys grįš jau kitą savaitę.

Šiuo metu Šiaurės Ameriką stingdęs poliarinis sūkurys yra nuslinkęs į šiaurę ir susilpnėjęs, tačiau prognozuojama, kad jau antradienį jis pradės slinkti atgal į JAV ir pakeliui vis stiprės, rašo „Accuweather“.

Meteorologas Alexas Sosnowski teigia, kad šalčiai JAV užsibus visą sausio mėnesį, o šįkart arktinis šaltis bus dar nuožmesnis – temperatūra kris net žemiau nei sausio pradžioje. Dar blogiau – šįkart grįžtantys šalti orai tikriausiai kartu atsineš ir sniego audras.

Mičigano ir Floridos universitetų meteorologas Rynas Maue gąsdina, kad artėjantys šalčiai gali būti istoriniai.

JAV žiniasklaida juokauja, kad nieko nuostabaus, jog poliarinio sūkurio sugrįžimas bus dar blogesnis – juk taip visada būna su filmais, kai tęsiniai pasirodo esą žymiai prastesni nei originalai.

Grįžtančių šalčių itin nelaukia amerikietiškojo futbolo gerbėjai – kitą savaitę Niujorke vyks „Super Bowl“ varžybos. Nors sniego kitą savaitę Niujorke dar nelaukiama, tačiau prognozuojama, kad temperatūra nukris žemiau nulio.
 


 
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi