Naujienų srautas

Pasaulyje2014.01.08 09:13

Britanijoje nukrito amerikiečių sraigtasparnis

DELFI.lt 2014.01.08 09:13

Per pratybas šiaurinėje Jungtinės Karalystės Norfolko dalyje nukrito JAV oro pajėgų sraigtasparnis „Pave Hawk“. Nelaimė pareikalavo keturių gyvybių.

Per pratybas šiaurinėje Jungtinės Karalystės Norfolko dalyje nukrito JAV oro pajėgų sraigtasparnis „Pave Hawk“. Nelaimė pareikalavo keturių gyvybių.

Į nelaimės vietą iškart atvyko gelbėjimo tarnybos, praneša bbc.co.uk.

JAV oro pajėgų atstovas spaudai patvirtino, kad nukrito sraigtasparnis „HH-60G Pave Hawk“, priklausęs Lakenheath Karališkųjų oro pajėgų bazei. Jo teigimu, paprastai jame skrenda keturi įgulos nariai.

Policija pranešė, kad gyventojai gali likti savo namuose, tačiau pėstieji ir vairuotojai yra nukreipiami toliau nuo nelaimės vietos, nes sraigtasparnyje yra amunicijos.

Netoli esančios parduotuvėlės „Cookies Crab Shop“ savininkė Suzanne McKnespiey pasakoja, kad ji tarp pusės septynių ir septintos vakaro girdėjo žemai skrendančio sraigtasparnio garsą. „Greitai pažiūrėjau pro langą, tai buvo sraigtasparnis, – prisimena moteris. – Jis skrido žemai, buvo didelis garsas. Jis skrido virš galvos, link jūros, skrido labai greitai. Mes įpratę čia girdėti sraigtasparnius, bet ne taip žemai“.

Sraigtasparnis „Pave Hawk“ sukurtas pagal garsųjį „Black Hawk“. Jie naudojami karinės paieškos ir gelbėjimo operacijose. Šiais sraigtasparniais skrenda keturi įgulos nariai, taip pat jis gali gabenti iki dvylikos karių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi