Pasaulyje

2014.01.05 17:09

Indijoje išžaginta su dukterimi keliavusi lenkė

BNS2014.01.05 17:09

Indijoje per išvyką į sostinę Delį buvo apsvaiginta ir išžaginta lenkė, kuri keliavo su savo dvejų metų dukterimi, sekmadienį pranešė policija.

Indijoje per išvyką į sostinę Delį buvo apsvaiginta ir išžaginta lenkė, kuri keliavo su savo dvejų metų dukterimi, sekmadienį pranešė policija.

Tai dar vienas iš visos virtinės lytinių nusikaltimų prieš moteris Indijoje.

33-ejų metų lenkė su dukra iš Mathuros, kur gyvena, ketvirtadienį taksi važiavo į Delį, kai ją, kaip teigiama, išžagino to taksi vairuotojas.

Kažkuriuo 150 km kelionės metu vairuotojas moterį kažkuo apsvaigino, o jai nualpus, ją išžagino, sakė Delio policijos atstovas Rajanas Bhagatas.

Moteris atsibudo ant suoliuko prie geležinkelio stoties Delyje, šalia verkiant dukrelei, sakė šis pareigūnas, kuris pridūrė, kad užpuolimo detalės vis dar nėra aiškios.

„Viskas dar truputį neaišku, bet iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ji įsėdo (į taksi) savo noru. Tačiau taip, paskui automobilyje jis ją apsvaigino panaudodamas kažkokį purškalą (...) Medicininėje ataskaitoje patvirtintas išžaginimas“, – sakė atstovas.

Moteris, kurios vardas dėl teisinių priežasčių neskelbiamas, apie incidentą pranešė policijai, kuri ieško vairuotojo, nurodė R. Bhagatas.

Nukentėjusioji, hinduistų dievo Krišnos garbintoja, pastaruosius trejus metus gyvena Mathuroje, kur, kaip tikima, Krišna gimė. Ji dirba drabužių eksporto versle.

Mathuroje, kuri yra Utar Pradešo valstijoje, ji su dukra judrioje gatvėje laukė taksi, kad nuvažiuotų į Delį, ir įsėdo į minėtą automobilį.

Šis sausio 2 dienos incidentas įvyko vos savaitė po to, kai Indija paminėjo pirmąsias Delio autobuse išžagintos ir žiauriai sužalotos studentės mirties metines.

Tas grupinis išžaginimas šokiravo visą šalį, kurioje kilo masiniai protestai prieš smurtą moterų atžvilgiu ir debatai dėl elgesio su jomis.

Tačiau per pastaruosius 12 mėnesių Indijoje buvo užpultos dar kelios moterys – indės ir užsienietės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.