Naujienų srautas

Pasaulyje2014.01.04 13:13

Pūgos ir šalčiai JAV šiaurės rytuose jau pražudė 16 aukų, vieną vyrą užgriuvo druskos kalnas

15min.lt 2014.01.04 13:13

CNN praneša, kad stiprių sniego audrų aukomis JAV vidurio vakaruose ir šiaurės rytinėje dalyje penktadienį tapo 16 žmonių.

CNN praneša, kad stiprių sniego audrų aukomis JAV vidurio vakaruose ir šiaurės rytinėje dalyje penktadienį tapo 16 žmonių.

Tačiau sinoptikai neleidžia nusiraminti sniego audrų nugąsdintiems amerikiečiams. Jie žada stiprų atšalimą.

Dar šį savaitgalį žiema gali pateikti nemalonių siurprizų, tikimasi net šalčio rekordų.  Pavyzdžiui, Bostone laukiama 13, Čikagoje 17, Niujorke – 8 laipsnių šalčio. O kai kuriuose Naujosios Anglijos regionuose spustelės net 23 laipsnių šaltukas.

CNSNews.com ironiškai pastebi, kad per pastaruosius trejus metus JAV išleido daugiau nei 7,4 mlrd. dolerių kovai su globaliniu atšilimu.

Naujienų agentūros praneša apie vis didėjantį aukų skaičių Mičigane, Kentukyje, Ilinojuje, Pensilvanijoje ir Niujorko valstijoje. Dauguma iš 16 žuvusių pateko į autoavarijas.

Tačiau Niujorko priemiestyje gyvenusi moteris, sirgusi Alzheimerio liga, savo automobilyje tiesiog sušalo...

Filadelfijoje vyras žuvo, kai jį užgriuvo 30 metrų techninės druskos kalnas.

Kai kuriuose rajonuose enigo sluoksnis siekia 60 cm. Niujorko ir Naujojo Džersio valstijose paskelbta nepaprastoji padėtis. Uždaryta šimtai mokyklų, vietinė valdžia rekomenduoja nekišti nosies iš namų.

Blogi orai labai apsunkino ir oro uostų darbą: Niujorko, Niuarko, Bostono, Čikagos, Filadelfijos ir Vašingtono. Vien penktadienį atidėta 3000 aviareisų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi