Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Ukrainos policija skelbia, kad jau atpažino T. Čornovol užpuolusius vyrus

Saulius Masalskas, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Ukrainos policija skelbia, kad jau atpažino tris vyrus, kurie Kalėdų išvakarėse vidury plento sustabdė ir žiauriai sumušė ukrainietę žurnalistę, ir du iš jų jau suėmė. Tuo metu Ukrainos žurnalistai ir kiti opozicijos rėmėjai kaltina dėl šio išpuolio patį vidaus reikalų ministrą.

Ukrainos policija skelbia, kad jau atpažino tris vyrus, kurie Kalėdų išvakarėse vidury plento sustabdė ir žiauriai sumušė ukrainietę žurnalistę, ir du iš jų jau suėmė. Tuo metu Ukrainos žurnalistai ir kiti opozicijos rėmėjai dėl šio išpuolio kaltina patį vidaus reikalų ministrą.

Keli šimtai Kijevo žurnalistų ir kitų opozicijos rėmėjų surengė protesto mitingą prie smarkiai saugomos Ukrainos vidaus reikalų ministerijos ir pareikalavo ministro Vitailjaus Zacharčenko atsistatydinimo.   

Namo į kaimą grįžtančios žurnalistės Tetjanos Čornovol automobils buvo užblokuotas netoli Borispolio. Ji bandė pabėgti, bet du užpuolikai moterį pasivijo ir žiauriai sumušė. Jis pati ir jos rėmėjai įsitikinę, kad tai susiję su jos straipsniais apie Ukrainos vidaus reikalų ministro ir kitų aukštų pareigūnų turtus. Dabar ji su smarkiai sudaužyta galva paguldyta į ligoninę ir medikų teigimų jos būklė yra vidutinio sunkumo.  

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt