Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Pietų Sudane pašautas JAV orlaivis

BNS2015.09.08 13:45

Pietų Sudane šeštadienį šauta į JAV karo orlaivį, pranešė naujienų agentūrai AFP diplomatiniai ir kariniai šaltiniai Ugandoje.

Pietų Sudane šeštadienį šauta į JAV karo orlaivį, pranešė naujienų agentūrai AFP diplomatiniai ir kariniai šaltiniai Ugandoje.

Anot informuoto diplomato, keli JAV kariai buvo sužeisti per šaudymą Bore, sukilėlių kontroliuojamoje Džonglėjaus valstijos sostinėje.

„Mūsų gautais pranešimais šauta į vieną amerikiečių orlaivį“, – sakė Ugandos kariškių atstovas pulkininkas Paddy Ankunda.

Tuo tarpu Libano laikraščio „The Daily Star“ tinklalapyje nurodoma, kad Pietų Sudane šaudyta į du JAV orlaivius, sužeisti trys amerikiečiai, vieno būklė sunki; vienas orlaivis nukentėjo smarkiai.

Pasak laikraščio šaltinių, anonimiškumo reikalavusių Ugandos pareigūnų turimomis žiniomis, abu karo orlaiviai skrido į šiuo metu neramiausios Pietų Sudano valstijos Džonglėjaus sostinę Borą.

Kai į vieną orlaivių buvo pataikyta, abu apsisuko ir nuskrido į Kampalą, Ugandos sostinę. O iš ten amerikiečiai buvo nuskraidinti į Nairobį Kenijoje gydymui.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.