Naujienų srautas

Pasaulyje2013.12.18 09:00

JAV ligoninėje per šaudynes žuvo du žmonės, dar du sunkiai sužeisti

BNS 2013.12.18 09:00

Ginkluotas užpuolikas antradienį nušovė vieną žmogų, dar du kritiškai sužeidė ir galiausiai nusižudė viename Nevados medicinos centre, pranešė policija ir incidento liudininkai.

Ginkluotas užpuolikas antradienį nušovė vieną žmogų, dar du kritiškai sužeidė ir galiausiai nusižudė viename Nevados medicinos centre, pranešė policija ir incidento liudininkai.

Šis incidentas įvyko pastato, sujungto su regioniniu medicinos centru „Renown“ Rino mieste, kur vėliau buvo suteikta pagalba sužeistiesiems, nurodė žiniasklaida.

Incidento liudininkė Kandy Hall sakė, kad užpuolikas atėjo į laukiamąjį apie 14 val. vietos (vidurnaktį Lietuvos) laiku.

„Tas vyras atėjo į laukiamąjį, laikydamas (ginklą) sau prie šono“, – ji sakė dienraščiui „Reno Gazette-Journal“.

„Jis nukreipė jį į mane ir grasino visiems kitiems sėdėjusiems prie sienos. Atrodo, jis pasakė „Visi eikit iš čia“ ar „Geriau visi eikit iš čia“. Tuomet jis atidarė duris ir įėjo ten, kur buvo gydytojas ir slaugytojos, – pasakojo K. Hall. – Darbuotojai pradėjo šaukti: „Jis turi ginklą! Bėkit iš čia!“ Taigi, visi pradėjo bėgti prie durų ir susigrūdo į liftus.“

K. Hall sakė negirdėjusi šūvių.

Rino policijos departamento viršininko pavaduotojas Tomas Robinsonas nurodė: „Patvirtinta dviejų žmonių žūtis pastate. Šaulys yra vienas iš žuvusiųjų.“

Pareigūnas nurodė, kad to vyro mirtina žaizda „atrodo savo pasidaryta“, tačiau nepateikė daugiau detalių.

Šis incidentas įvyko praėjus kelioms dienoms po šeštadienį paminėtų žudynių Seindi Huko pradinėje mokykloje pirmųjų metinių. Tąsyk Konektikuto mieste Niutaune buvo nušauti 26 žmonės, įskaitant 20 vaikų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi