Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Izraelyje dėl smarkaus snygio sutriko susisiekimas su miestais

BNS 2015.09.08 13:45

Izraelyje šeštadienį siaučia smarki pūga. Aukštumose įsikūrę miestai ir gyvenvietės liko atkirsti dar vieną dieną dėl smarkaus snygio.

Izraelyje šeštadienį siaučia smarki pūga. Aukštumose įsikūrę miestai ir gyvenvietės liko atkirsti dar vieną dieną dėl smarkaus snygio.

Prognozuojama, kad audra baigsis vakare.

Vienas Izraelio elektros korporacijos pareigūnas žiniasklaidai sakė, jog šalyje be elektros likę apie 29 tūkst. namų ūkių, iš jų 13 tūkst. – Jeruzalėje.

Policija nurodė, kad šiauriniame regione 45 miestai ir kaimai atkirsti nuo pasaulio dėl gausiai iškritusio sniego. Policijos pranešime socialiniame tinkle „Twitter“ sakoma, kad praėjusią naktį išgelbėta 200 keliuose įstrigusių žmonių.

Penktadienio vakarą Ajalono automagistralė, jungianti šalies sostinę Tel Avivą su gretimais miestais, buvo uždaryta dviem valandoms, kai viena upė išsiliejo iš krantų.

Dvi automagistralės, vedančios į Jeruzalę, esančią maždaug 795 metrų aukštyje virš jūros lygio, liko uždarytos trečią dieną iš eilės.

Daugelyje didžiųjų gatvių Šventajame mieste sniegas šeštadienį buvo nuvalytas, tačiau savivaldybė toliau ragina gyventojus likti namuose ir nevairuoti automobilių.

Kariškiai ir savanoriai Jeruzalėje dalijo antklodes, vargingai gyvenančius žmones vežė į šiltesnius pastatus.

Numatyta, kad šeštadienį du traukiniai išvažiuos iš Jeruzalės į Tel Avivą ir Haifą – 9 ir 12 val. Grinvičo (11 ir 14 val. Lietuvos laiku). Taip būna retai, nes viešasis transportas Izraelyje šeštadieniais paprastai neveikia, žydams švenčiant šabą.

Pasak policijos atstovės, vienas mažas vaikas žuvo centriniame Lodo mieste per gaisrą arabų šeimos name tikriausiai dėl sugedusio elektrinio radiatoriaus.

Penktadienio vakarą 37 metų vyras užsimušė nukritęs nuo namo Rišon Leziono mieste į pietus nuo Tel Avivo, kai užlipo remontuoti prakiurusio stogo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi