Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Proeuropietiški protestuotojai Kijeve pastatė daugiau barikadų

BNS 2015.09.08 13:45

Proeuropietiški protestuotojai Kijevo Nepriklausomybės aikštėje toliau stato barikadas, pranešė korespondentai.

Proeuropietiški protestuotojai Kijevo Nepriklausomybės aikštėje toliau stato barikadas, pranešė korespondentai.

Daugiau barikadų neseniai atsirado Kreščiatiko aikštėje tarp Centrinės universalinės parduotuvės ir priešingo gatvės galo. Barikados eina per visą gatvės plotį, įskaitant pėsčiųjų zonas.

Barikados iš sniego, maišų, padangų, tvoros skydų, metalinių strypų ir tinklo jau baigtos statyti Europos aikštėje ir Instituto gatvėje.

Nepriklausomybės aikštės dalyje tarp centrinio pašto, Profesinių sąjungų rūmų kampo ir Nepriklausomybės kolonos pilna protestuotojų. Daug demonstrantų stovi netoli barikadų Instituto gatvėje.

Rajoną aplink prezidento administracijos būstinę Banko gatvėje aptvėrė policininkai su skydais. Gatvę taip pat blokuoja policijos autobusai.

Jokių protestuotojų nesimatė prie vyriausybės ir parlamento. Praėjusią naktį nebuvo užregistruota rimtų viešosios tvarkos pažeidimų, sakė Ukrainos vidaus reikalų ministerijos atstovas.

Šiuo metu Nepriklausomybės aikštėje yra iki 5 tūkst. žmonių, o dar 200 buvo Marijos parke netoli parlamento pastato, nurodė ministerija.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi