Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Belgijoje per rūką susidūrė daugiau kaip 130 transporto priemonių

BNS 2015.09.08 13:45

Belgijos vakaruose antradienį, tvyrant tirštam rūkui, trijuose greitkelio ruožuose susidūrė daugiau kaip 130 transporto priemonių. Žuvo mažiausiai vienas žmogus, sužeisti 76.

Belgijos vakaruose antradienį, tvyrant tirštam rūkui, trijuose greitkelio ruožuose susidūrė daugiau kaip 130 transporto priemonių. Žuvo mažiausiai vienas žmogus, sužeisti 76.

Medikai ir gelbėtojai dar kelias valandas po susidūrimo stengėsi iš sulankstyto metalo gniaužtų ištraukti sužeistus žmones. Pagalbos operacijai trukdė neišsisklaidantis rūkas, neleidęs panaudoti sraigtasparnių.

Provincijos valdytojas Carlas Decaluwe sakė, kad žuvo vienas žmogus, o tarp sužeistųjų penkių būklė grėsminga, 11 patyrė sunkių sužalojimų.

Zonebekės greitkelis, jungiantis regiono pramonės centrą Kortreiką ir netoliese esantį Iprą, liko nusėtas nuolaužomis trijose netoli viena kitos esančiose vietose. Drėgmė ir šaltis gruodžio pradžioje dažnai sudaro sąlygas rūkui susidaryti, bet šią dieną, pasak vairuotojų, rūkas staiga virto balta siena, ir nebeįmanoma buvo ką nors įžvelgti.

Rūkui kiek prasisklaidžius, pasirodė dešimtys susidūrusių arba apvirtusių lengvųjų automobiliai. Matyti į šalikelę nulėkęs sunkvežimis, iš kito ant plento iškritęs jo krovinys – pašarai gyvuliams. Kitas išvertė mėšlą greta kelių suglamžytų kaip popierius automobilių.

Gelbėjimo darbai užtruko.

Oro temperatūrai esant arti nulio, kai kurie nukentėjusieji buvo įstrigę savo automobiliuose kelias valandas. Jiems buvo dalijamos antklodės. Nepaprastoji padėtis buvo atšaukta tik po šešių valandų.

1996 metais per panašią nelaimę šiame regione žuvo 10 žmonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi