Naujienų srautas

Pasaulyje2013.12.02 11:47

Ukrainos opozicija: mes žinome, kad prezidentas nori skelbti nepaprastąją padėtį

BNS 2013.12.02 11:47

Ukrainos opozicijos lyderiai pareiškė, kad neturi nieko bendra su susidūrimais, vykstančiais prie prezidento administracijos pastato.

Ukrainos opozicijos lyderiai pareiškė, kad neturi nieko bendra su susidūrimais, vykstančiais prie prezidento administracijos pastato.

Opozicijos lyderių nuomone, toje vietoje vykstančius smurtinius incidentus režisuoja valdžia, kad galėtų pateisinti susidorojimą su proeuropietiškų mitingų dalyviais.

„Mes žinome, kad prezidentas nori ... paskelbti nepaprastąją padėtį šalyje", - žurnalistams sakė buvęs ekonomikos ministras Arsenijus Jaceniukas, paklaustas apie susidūrimus prie prezidento administracijos pastato.

Kaip anksčiau pranešta, komunalinių tarnybų ratinis traktorius, kurį anksčiau buvo panaudoję kaukėti jaunuoliai, vėl pradėjo judėti į teisėsaugos pareigūnus, saugojančius prezidento administracijos pastatą.

Demonstrantai į milicininkus mėto plytas ir strypus. Be to, prieš pareigūnus buvo panaudotos ašarinės dujos ir garsiniai užtaisai.

Vienas aktyvistas su kauke pareiškė ukrainiečių televizijai: „Mes žinome, kad ten nėra Janukovyčiaus, bet tai – (prezidento administracijos pastatas) simbolis ir jis turi būti mūsų“.

Per susidūrimus garsinė granata pataikė vienam jaunuoliui į nugarą ir jis nukrito. Netrukus jį išvežė greitoji pagalba.

Šaltinis teisėsaugos institucijose praneša, kad milicija kol kas nevartoja jėgos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi