Naujienų srautas

Pasaulyje2013.12.02 12:19

Kijeve per susidūrimus su demonstrantais sužeista 100 milicijos pareigūnų

BNS 2013.12.02 12:19

Maždaug šimtas Ukrainos milicininkų sekmadienį buvo sužeista per susidūrimus su demonstrantais prie prezidento administracijos pastato Kijevo centre, pranešė milicijos atstovė.

Maždaug šimtas Ukrainos milicininkų sekmadienį buvo sužeista per susidūrimus su demonstrantais prie prezidento administracijos pastato Kijevo centre, pranešė milicijos atstovė.

„Maždaug šimtas tvarkos palaikymo pareigūnų buvo sužeista per Kijeve vykstančius protestus“, – telefonu AFP sakė milicijos atstovė spaudai Olha Bilyk.

Kitais pranešimais, milicija prieš kaukėtus aktyvistus, kurie mėtė plytas ir strypus, panaudojo ašarines dujas ir lazdas.

Protestuotojai, kaip pranešama, teisėsaugos pareigūnų užtvaras taip pat mėgino įveikti komunalinių tarnybų ratiniu traktoriumi.

Greitosios pagalvos tarnybos ekipažai išvežė kelias dešimtis žmonių su galvos traumomis.

Savo ruožtu šalies opozicijos lyderiai pareiškė, kad neturi nieko bendra su susidūrimais, vykstančiais prie prezidento administracijos pastato.

Opozicijos lyderių nuomone, toje vietoje vykstančius smurtinius incidentus režisuoja valdžia, kad galėtų pateisinti susidorojimą su proeuropietiškų mitingų dalyviais.

„Mes žinome, kad prezidentas nori ... paskelbti nepaprastąją padėtį šalyje“, – žurnalistams sakė buvęs ekonomikos ministras Arsenijus Jaceniukas, paklaustas apie susidūrimus prie prezidento administracijos pastato.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi