Naujienų srautas

Pasaulyje2013.11.30 19:34

Patvirtintos aštuonios aukos sraigtasparnio avarijoje Glazge

BNS 2013.11.30 19:34

Škotijos Glazgo mieste sraigtasparniui nukritus ant baro, kuriame buvo pilna lankytojų, stogo, aštuoni žmonės žuvo, o dar 14 buvo sunkiai sužeisti, šeštadienį pranešė policija.

Škotijos Glazgo mieste sraigtasparniui nukritus ant baro, kuriame buvo pilna lankytojų, stogo, aštuoni žmonės žuvo, o dar 14 buvo sunkiai sužeisti, šeštadienį pranešė policija.

Škotijos policijos vyriausiasis konsteblis Stephenas House`as nurodė, kad per vėlai penktadienį įvykusį tragišką incidentą žuvo policijos sraigtasparnyje buvę du pareigūnai ir pilotas civilis, taip pat penki bare „Clutha“ buvę žmonės.

„Keturiolika sunkiai nekentėjusių žmonių tebėra Glazgo ligoninėse“, – sakė jis žurnalistams.

Škotijos premjeras Alexas Salmondas savo užuojautoje šią nelaimę pavadino Škotijos juodąja diena.

„Reiškiame užuojautą tiems, kurie bus netekę artimųjų, ir solidarizuojamės su tais, kurie nukentėjo“, – pridūrė A. Salmondas.

„Mes visi pastarąsias kelias valandas matėme, kaip greitai ir efektyviai susitelkė avarinės tarnybos, – tęsė jis. – Mes taip pat pamatėme paprastų Glazgo gyventojų drąsą, puolusių padėti nelaimės ištiktiems miestiečiams“.

„Ši diena Glazgui ir Škotijai yra juodoji diena, tačiau tai ir Šv. Andriejaus diena, taip pat diena, kai mes galime didžiuotis tuo, kaip mes atsakėme į šią nelaimę ir tragediją, – pažymėjo A. Salmondas. – Ir šis atsakas – ir avarinių tarnybų, ir paprastų miestiečių – yra pavyzdingas“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi