Pasaulyje

2013.12.02 11:53

Ukrainos premjeras reikalauja rasti kaltuosius dėl įvykių Kijeve

BNS2013.12.02 11:53

Ukrainos ministras pirmininkas Nikolajus Azarovas pasipiktino įvykiais Kijevo Nepriklausomybės aikštėje ir patvirtino, kad sudaryta operatyvinė tyrimų grupė.

Ukrainos ministras pirmininkas Nikolajus Azarovas pasipiktino įvykiais Kijevo Nepriklausomybės aikštėje ir patvirtino, kad sudaryta operatyvinė tyrimų grupė.

„Esu labai pasipiktinęs ir susirūpinęs dėl to, kas įvyko praėjusią naktį Nepriklausomybės aikštėje. Iš įvairių šalių gauti duomenys, kurios aš turiu, neleidžia daryti vienareikšmiškų išvadų: kas atsakingas šią provokaciją“, – parašė jis savo „Facebook“ paskyroje.

Todėl, pabrėžė N. Azarovas, sudaryta operatyvinė tyrimų grupė, dalyvaujant prokuratūros bendradarbiams, kurie pateiks kvalifikuotą teisinį objektyvų visų konflikto dalyvių įvertinimą.

„Šiai grupei nurodyta ištirti per maksimaliai trumpą laiką ir pateikti visuomenei aiškų atsakymą: kas, už ką ir kokia bausme už tai bus nubaustas“, – pažymėjo premjeras.

N. Azarovas dar pareiškė, kad dabartinė valdžia nesuinteresuota vaikyti taikias demonstracijas.

„Dabar aišku viena: kas visiškai nesuinteresuotas tokiu pasireiškusiu scenarijumi – tai valdžia. Priešingai, mūsų uždavinys – išsaugoti rimtį ir stabilumą šalyje“, – pabrėžė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.