Naujienų srautas

Pasaulyje2012.07.31 15:37

Y. Arafato našlė prašo pradėti bylą dėl vyro nužudymo

ELTA 2012.07.31 15:37

Buvusio palestiniečių lyderio Yassero Arafato našlė Prancūzijos teisme pateikė oficialų skundą dėl vyro nužudymo, praneša „The Telegraph“.

Buvusio palestiniečių lyderio Yassero Arafato našlė Prancūzijos teisme pateikė oficialų skundą dėl vyro nužudymo, praneša „The Telegraph“.

Palestiniečių lyderio našlė Suha Arafat teigia, kad jos vyras prieš aštuonerius metus prieš mirtį Prancūzijos karo ligoninėje buvo nunuodytas. Šeimos advokatas prancūzas Pierre`as Olivier Suras sakė, kad prašymu ištirti J. Arafato mirtį norima „šeimos vyro ir tėvo atminimo vardan išsiaiškinti tiesą“.

„Šis skundas dėl nužudymo yra nukreiptas prieš „X“ – S. Arafat nieko nekaltina: nei valstybės, nei grupuotės, nei asmens“, – teigė advokatas.

 Šį mėnesį Palestinos valdžia davė galutinį sutikimą ekshumuoti Y. Arafato kūną. Neseniai našlės prašymu ištyrę Y. Arafato daiktus Šveicarijos ekspertai rado radioaktyvaus polonio-210. Vis dėlto Šveicarijos laboratorija teigia, kad rezultatai negalutiniai ir norint išsiaiškinti, ar Y. Arafatas tikrai buvo nunuodytas, reikia ištirti jo kaulus.

Prancūzijos gydytojai po palestiniečių lyderio mirties sakė, kad jis mirė nuo insulto.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi