Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Filipinuose miniai šturmuojant ryžių sandėlį žuvo aštuoni žmonės

BNS 2015.09.08 13:45

Aštuoni žmonės buvo mirtinai prispausti, didžiulei miniai veržiantis į vieną ryžių sandėlį netoli taifūno nuniokoto Taklobano miesto, trečiadienį pranešė vienas Filipinų pareigūnas.

Aštuoni žmonės buvo mirtinai prispausti, didžiulei miniai veržiantis į vieną ryžių sandėlį netoli taifūno nuniokoto Taklobano miesto, trečiadienį pranešė vienas Filipinų pareigūnas.

„Viena mūsų sandėlio diena sugriuvo, o aštuoni žmonės buvo sutraiškyti ir žuvo akimirksniu“ per antradienį įvykusį incidentą, sakė Nacionalinės maisto valdybos, kuri yra vyriausybinės prekybos ryžiais agentūra, atstovas Rexas Estoperezas.

Policija ir kariai saugojo sandėlį Alangalango mieste, esančiame už 17 kilometrų nuo Taklobano, tačiau nesugebėjo sulaikyti minios, kuri išnešė daugiau nei 100 tūkst. maišų ryžių, pridūrė R. Estoperezas.

„Turėjo būti tiek pat daug žmonių, kad išneštų šitiek daug ryžių maišų“, – pažymėjo jis, pridūręs, kad kiekvienas maišas sveria 50 kilogramų.

„Mūsų darbuotojai ten buvo, tačiau jie nieko negalėjo padaryti be pavojaus savo saugumui“, – aiškino atstovas.

Junginės Tautos baiminasi, kad apie 10 tūkst. žmonių galėjo žūti vien Taklobane, kai supertaifūnas „Haiyan“, viena iš smarkiausių audrų per visą istoriją, penktadienį užgriuvo Filipinų centrines salas.

Dėl taifūno siautėjimo didelės teritorijos buvo atskirtos nuo aplinkinio pasaulio, o šimtai tūkstančiai žmonių liko be pastogės ir be maisto.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi