Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Ženevoje derybų su Iranu maratonas baigtas be susitarimo

ELTA 2015.09.08 13:45

Ženevoje per pasaulio lyderių ir Irano derybas, trukusias tris dienas, nepavyko susitarti dėl Teherano branduolinės programos, praneša BBC.

Ženevoje per pasaulio lyderių ir Irano derybas, trukusias tris dienas, nepavyko susitarti dėl Teherano branduolinės programos, praneša BBC.

ES užsienio politikos vadovė Catherine Ashton per spaudos konferenciją sakė, kad padaryta daug konkrečios pažangos, bet dar nesutariama kai kuriais klausimais. Pasak jos, derybos bus tęsiamos lapkričio 20 dieną.

Irano užsienio reikalų ministras Mohammadas Javadas Zarifas sakė, kad nėra nusivylęs derybų baigtimi, ir teigė, kad „yra akstinas pasiekti susitarimą“. JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry taip pat sakė, kad šalys priartėjo prie susitarimo.

Iranui buvo siūloma nutraukti branduolinės veiklos plėtrą mainais už tarptautinių sankcijų sušvelninimą, bet diplomatiniai šaltiniai teigia, kad Prancūzija norėjo iškelti Iranui griežtesnes sąlygas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi