Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Bankoke nužudytas buvęs šaudymo pistoletu čempionas

BNS 2015.09.08 13:45

Bankoke užpuolikai, nušovė buvusį šaudymo pistoletu čempioną, kuris du kartus atstovavo Tailandui olimpiadose, sekmadienį pranešė policija.

Bankoke užpuolikai, nušovė buvusį šaudymo pistoletu čempioną, kuris du kartus atstovavo Tailandui olimpiadose, sekmadienį pranešė policija.

40-metis Jakkritas Panichpatikumas, kuris Tailande yra garsenybė, buvo nušautas šeštadienio vakarą, kai važiavo į savo žmonos, kuri gyvena atskirai nuo vyro, namus. Audringi sutuoktinių santykiai buvo plačiai aprašinėjami bulvariniuose šalies laikraščiuose.

Du motociklu važiavę vyrai sekė Jakkritą Panichpatikumą ir kelis kartus į jį šovė, kai jis priartėjo prie žmonos namų, pranešė pareigūnai. Po šios atakos užpuolikai paspruko.

„Policija vis dar vykdo tyrimą ir dar nepadarė išvadų dėl motyvų“, – sakė policijos pulkininkas leitenantas Praditas Taprasitkitti.

Tailando žiniasklaida paskelbė šiurpias nuotraukas, kuriose matomas kulkų suvarpytas vyras, sukniubęs prie savo sportinio automobilio vairo.

Jakkritas Panichpatikumas neseniai buvo atsidūręs dėmesio centre dėl to, kad jo motina ir žmona pateikė policijai skundą, esą jis užpuolė sutuoktinę ir jai grasino.

Sportininkas, regis, mėgavosi „blogo vaikino“ įvaizdžiu, tačiau taip pat buvo geriausias Tailando šaulys ir pasiekė 2008 metų Pekino olimpiados ketvirtfinalį. Pernai jis taip pat varžėsi Londono olimpiadoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.