Naujienų srautas

Pasaulyje2015.02.12 21:37

„Betmeno“ premjeros metu nušauta 12 žmonių

LRT.lt 2015.02.12 21:37

Per naujojo filmo apie Betmeną „Tamsos riterio sugrįžimas“ (The Dark Knight Rises) peržiūrą Jungtinių Valstijų mieste Denveryje penktadienį nušauta mažiausiai 12 žmonių, dar 50 – sužeista.    

Per naujojo filmo apie Betmeną „Tamsos riterio sugrįžimas“ (The Dark Knight Rises) peržiūrą Jungtinių Valstijų mieste Denveryje penktadienį nušauta mažiausiai 12 žmonių, dar 50 – sužeista.

Denverio miesto Auroros priemiesčio policijos pajėgų vadas Danas Oatesas CNN patvirtino, kad šaulys buvo sulaikytas netoli kino teatro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Policija neskuba atskleisti jo tapatybes, tačiau priduriama, kad jis buvo sunkiai ginkluotas ir dėvėjo neperšaunamą liemenę.

Policijos atstovai teigia neturintys duomenų, jog išpuolyje dalyvavo antras šaulys.

Vietinės žiniasklaidos 9News reporteris informuoja, kad kino premjeros metu šaulys atvėrė ugnį į kino teatro „Aurora“ žiūrovus. Liudytojai teigia, kad šaulys dėvėjo dujokaukę ir detonavo dujų užtaisą.

Įvykio liudininkas žiniasklaidai teigė, jog apsaugos pareigūnams buvo labai sudėtinga pastebėti nusikaltėlį, nes dauguma žmonių, susirinkusių į filmo apie Betmeną premjerą, buvo persirengę filmo personažų kostiumais.

Vieno liudininko teigimu, nusikaltėlis į žiūrovus šaudė be atrankos. Dar vienas liudininkas sakė, kad jis šaudyti pradėjo tuo metu, kai kino ekrane taip pat buvo rodoma susišaudymo scena, tad žiūrovai ne iš karto susivokė, kas vyksta.

Incidentas įvyko ketvirtadienį 19.02 val. vietos laiku (10.02 val. penktadienį Lietuvos laiku).  Denverio miesto kino teatre buvo sausakimša žmonių, kurie atėjo pasižiūrėti naujojo filmo apie Betmeną „Tamsos riterio sugrįžimas“ („The Dark Knight Rises“) premjeros. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi