Pasaulyje

2019.02.26 12:52

Kim Jong Unas nuobodulį dvi dienas trukusioje kelionėje blaškė žalingu įpročiu

LRT.lt2019.02.26 12:52

Į susitikimą su JAV prezidentu atvykęs Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas buvo užfiksuotas rūkantis cigaretę. Naujienų agentūros AP paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip rūkantis šalies vadovas bendrauja su kitais Šiaurės Korėjos pareigūnais Kinijos Naningo traukinių stotyje.  

Į susitikimą su JAV prezidentu Donaldu Trumpu Vietname Kim Jong Unas atvyko traukiniu per Kinijos teritoriją. Ši kelionė truko dvi dienas.

Japonijos televizijos užfiksuotame vaizdo įraše Kim Jong Unas cigaretę rūko paryčiais, šalia jo matyti moteris, kuri, anot AP ,yra itin panaši į lyderio seserį Kim Yo Jong.

Kim Jong Unas Šiaurės Korėjoje pasisakė už kampaniją, skirtą kovoti su rūkymu, tačiau tai jau ne pirmas kartas, kai jis užfiksuotas su cigarete rankoje. 2017 metais per valstybinę televiziją rodytame reportaže šalies lyderis rūkė stovėdamas priešais tarpžemyninę balistinę raketą. Vėliau, po sėkmingo raketos bandymo Kim Jong Unas su aukštais šalies pareigūnais šventė taip pat rūkydami cigaretes ir juokdamiesi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt