Pasaulyje

2013.09.04 14:51

Atsistatydinęs Belgijos karalius gali būti priverstas atlikti tėvystės nustatymo testą

ELTA 2013.09.04 14:51

Po pasitraukimo iš sosto karališkojo imuniteto netekęs buvęs Belgijos karalius Albertas II gali būti priverstas atlikti tėvystės nustatymo testą. To siekia spėjama nesantuokinė jo dukra Delphine. Belgų laikraščiai paskelbė naujus dokumentus ir nuotraukas, darytas aštuntajame dešimtmetyje, kuriose dabar 79 metų Alberas įamžintas su tariama dukterimi.

Po pasitraukimo iš sosto karališkojo imuniteto netekęs buvęs Belgijos karalius Albertas gali būti priverstas atlikti tėvystės nustatymo testą. To siekia spėjama nesantuokinė jo dukra Delphine. Belgų laikraščiai paskelbė naujus dokumentus ir nuotraukas, darytas aštuntajame dešimtmetyje, kuriose dabar 79 metų Alberas įamžintas su tariama dukterimi.

Tai ne pirmas 45-erių Delphine mėginimas teismo keliu nustatyti belgų monarcho tėvystę. Ekspertų vertinimu, dabar moters šansai yra gerokai didesni. Dėl ieškinio šiuo metu tariasi Briuselio teismas.

Alberas II, kaip ir praeityje, kalbų apie tariamą nesantuokinę dukterį nekomentuoja.

Teigiama, kad 1968 metais gimusi Delphine yra jo ir dabar 72-ejų baronienės Sybille de Selys Longchamps duktė. Ji pati prieš kelis mėnesius papasakojo apie 18 metų trukusį meilės ryšį su tuometiniu princu. Iš šių santykių ir gimė Delphine.

Albertas II nuo 1959-ųjų yra susituokęs su savo žmona Paola. Su ja jis turi tris vaikus. Karalius 1999 metais viešai pripažino, kad jo santuoką prieš kurį laiką buvo ištikusi krizė. Vienoje biografinėje knygoje apie karalienę Paolą teigiama, kad santuoka dėl nesantuokinės dukters gimimo buvo atsidūrusi ant skyrybų ribos.

Karalius Albertas II liepą perdavė sostą savo sūnui princui Philippe.