Naujienų srautas

Pasaulyje2019.02.16 12:12

R. Muelleris: P. Manafortui turėtų būti skirta mažiausiai 19 metų kalėjimo

ELTA 2019.02.16 12:12

Buvusiam Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos vadovui Paului Manafortui turėtų būti skirtas tarp 19 su puse ir 24 su puse metų kalėjimo, pareiškė specialiojo prokuroro Roberto Muellerio komanda.

69 metų amžiaus P. Manafortas buvo nuteistas pernai rugpjūtį už aštuonis finansinius nusikaltimus, įskaitant mokesčių vengimą ir sukčiavimą.

„P. Manafortas bent dešimtmetį veikė taip, lyg būtų aukščiau įstatymo, ir iš federalinės vyriausybės ir įvairių finansų institucijų išviliojo milijonus dolerių“, – rašoma R. Muellerio komandos teismo nuosprendžio rekomendacijoje, kurią cituoja CNN.

„Bausmė turi atspindėti padarytų nusikaltimų rimtumą ir atbaidyti nuo tokių nusikaltimų tiek P. Manafortą, tiek ir kitus“, – rašoma rekomendacijoje.

P. Manafortas, ilgametis respublikonų partijos partneris, du mėnesius vadovavęs D. Trumpo rinkimų kampanijai, buvo pirmasis žmogus, kurias kaltinimus pateikė R. Muelleris. Praėjus mėnesiui po kaltinimų pateikimo, P. Manafortas pripažino daręs poveikį liudytojams Vašingtone.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi