Naujienų srautas

Pasaulyje2019.01.30 13:12

Rusijos senatorius sulaikytas už dvi žmogžudystes

LRT.lt 2019.01.30 13:12

Rusijos Senato narys Raufas Arašukovas trečiadienį už dviejų žmonių žmogžudystes buvo sulaikytas parlamento rūmuose, praneša „The Moscow Times“. Slaptame posėdyje senatoriai balsavo panaikinti jo teisinę neliečiamybę ir leisti suėmimą.  

32-ejų senatorius R. Arašukovas atstovauja Šiaurės Kaukazo respublikos Karačiajų Čerkesijos apylinkei nuo 2016 m. vykusių rinkimų. Trečiadienį jis buvo sulaikytas parlamento rūmuose Maskvoje.

Rusijos kriminalinių nusikaltimų tyrimo biuras patvirtino, kad R. Arašukovas buvo sulaikytas jį kaltinant dėl dviejų žmogžudysčių, įvykdytų 2010 m. ir „kitų nusikaltimų“, praneša „The Moscow Times“.

Senatoriui pateikti kaltinimai nužudžius aktyvistą Aslaną Žukovą, kuris 2010 m. buvo nušautas Čerkeske, bei tais pačiais metais įvykdytos vietos politiko, tuo metu ėjusio regiono respublikos prezidento patarėjo pareigas Fralio Šebzukovo žmogžudystės.

Leidinio „Meduza“ duomenimis, trys įtariamieji byloje tyrėjams nurodė, kad R. Arašukovas užsakė aktyvisto žmogžudystę, taip pat mokėjo pinigus už tai, kad būtų sumuštas minėtas vietos politikas. Neįvardyti šaltiniai taip pat nurodo, kad R. Arašukovo tėvas taip pat buvo suimtas „Gazprom“ biure, kuriame dirba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi