Pasaulyje

2019.01.14 20:57

Naujajame Džersyje kompanijos UPS objekte ėmė šaudyti nenustatytas užpuolikas

BNS 2019.01.14 20:57

JAV Naujajame Džersyje siuntų pristatymo kompanijai UPS priklausančiame objekte nežinomas asmuo pirmadienį šaudė ir buvo paėmęs dvi įkaites, paskelbė vietos žiniasklaida.

Pasak Glosterio apygardos prokuroro Charles`o Fiore, įtariamąjį pašovė policininkai, o dvi įkaitėmis paimtos merginos sužalojimų nepatyrė. Visi įstaigos darbuotojai saugiai paliko pastatą.

Užpuolikas buvo sulaikytas, tačiau jo tapatybė dar nenustatyta.

Tas vyras įsiveržė į pastatą Logane, esančiame apie 32 km į pietus nuo Filadelfijos, prieš 9 val. 30 min. vietos (16 val. 30 min. Lietuvos) laiku ir paleido kelis šūvius. Pasak Ch. Fiore, užpuolikas nieko nesužalojo. Su užpuoliku, su dviem įkaitėmis užsibarikadavusiu viename kambaryje, telefonu derėjosi pareigūnai.

„Išgirdau, kaip vienas iš mano kolegų sako: „Bėkit, jis ginkluotas“, o tada, regis, išgirdau ginklo pokštelėjimą, mes visi išbėgom, ir atvyko teisėsauga“, – pasakojo tame UPS objekte dirbantis Allenas Anthony Dowlingas.

Ch. Fiore teigimu, užpuolikas yra kažkaip susijęs su viena iš savo įkaičių, bet nenurodė, kaip. Kanalas NBC kiek anksčiau paskelbė, kad viena iš įkaičių buvo įtariamojo buvusi mergina.