Pasaulyje

2019.01.05 14:10

Prie Los Andželo per šaudymą boulingo klube žuvo 3 žmonės, 4 sužeisti

BNS 2019.01.05 14:10

Kalifornijos policija šeštadienį reagavo į trijų žmonių gyvybių pareikalavusias šaudynes viename boulingo klube netoli Los Andželo.

Pareigūnai nurodė, kad dar keturi žmonės buvo sužeisti.

Toranso policijos departamento (TPD) seržantas Ronaldas Harrisas naujienų agentūrai AFP patvirtino, kad pareigūnai penktadienį 23 val. 54 min. vietos (šeštadienį 9 val. 54 min. Lietuvos) laiku gavo pranešimą apie šaudymą boulingo klube „Gable House Bowl“.

Jis pridūrė, kad visos septynios aukos yra vyrai. Trys jų buvo pripažinti mirusiais įvykio vietoje, o du sužeistieji buvo išvežti į ligoninę. Kiti du nukentėję vyrai tolesnės medikų pagalbos atsisakė.

Toranso policijos departamento (TPD) tuojau po vidurnakčio paskelbtoje „Twitter“ žinutėje sakoma, kad gauta „pranešimų apie paleistus šūvius ir keletą parkritusių aukų“.

„TPD yra įvykio vietoje. Vyksta tyrimas. Prašome laikytis atokiai nuo tos teritorijos“, – pridūrė departamentas.

Vienas įvykio liudininkas sakė laikraščiui „Los Angeles Times“, kad prieš pasigirstant šūviams klube įvyko „didelės muštynės“.

Ramiojo vandenyno pakrantės miestas Toransas yra maždaug už 30 km į pietryčius nuo Los Andželo centro.

Toranse gyvenantis 29 metų Wesas Hamadas pasakojo, kad buvo boulingo klube su savo 13-mete dukterėčia ir pusbroliu. Pasak jo, įstaigoje kilo „didžiulės muštynės“, trukusios apie penkias minutes. „Gable House Bowl“ išėjimas buvo blokuotas, klubą apėmė „visiškas chaosas“, tvirtino liudininkas.

„Sugriebiau dukterėčią ir pradėjau bėgti link tolimojo boulingo klubo galo, – sakė W. Hamadas. – Kai bėgome, išgirdau 15 šūvių.“

Prieš išbėgdamas iš pastato W. Hamadas pamatė moterį, verkiančią prie vyro, kuriam kulkos buvo suvarpiusios galvą ir kaklą.

Pasak JAV sveikatos apsaugos tarnybų, 2017 metais šalyje per incidentus su šaunamaisiais ginklais, įskaitant savižudybes, žuvo beveik 40 tūkst. žmonių.