Naujienų srautas

Pasaulyje2019.01.02 10:22

Savo naujametėje žinutėje D. Trumpas paragino savo kritikus „nusiraminti“

BNS 2019.01.02 10:22

Daugeliui Naujieji metai yra proga apmąstyti savo gyvenimą ir išsikelti tikslų tobulėti. Tik ne JAV prezidentui Donaldui Trumpui – jis 2019-uosius pradėjo sau būdingu kovingo tono pareiškimu vien didžiosiomis raidėmis, adresuotu jo kritikams.

„Nusiraminkite ir mėgaukitės kelione,“ – D. Trumpas parašė per „Twittter“.

„Laimingų naujųjų metų visiems, įskaitant nekentėjus ir melagingų naujienų žiniasklaidą! 2019-ieji bus fantastiški metai tiems, kas nesiskundžia pamišimo dėl Trumpo sindromu,“ – pridūrė jis.

„Tiesiog nusiraminkite ir mėgaukitės kelione, vyksta puikių dalykų mūsų šaliai!“ – pakartojo prezidentas.

Po šios žinutės D. Trumpo paskyroje neilgai trukus dar buvo paskelbtas daug trumpesnis ir santūresnis palinkėjimas: „Laimingų Naujųjų metų!“

Prezidentas, garsėjantis savo įpročiu visą parą naudotis socialiniais tinklais, vėliau dar parašė pastaruoju metu įprastomis tapusiomis temomis. D. Trumpas užsipuolė opozicijoje esančius demokratus, kad jie nepalaiko jo pasiūlymo pastatyti sieną pietiniame pasienyje su Meksika, taip pat kaltino juos nesirūpinant „visu nusikalstamumu ir narkotikais, kuriuos atneša atviros sienos“.

D. Trumpas taip pat paleido tiradą prieš dimisijos generolą Stanley McChrystalą, sekmadienį interviu televizijai CNN pareiškusį, kad prezidentas yra nesąžiningas ir nesilaiko moralės normų.

„Generolas McChrystalas buvo išmestas kaip šuo B. Obamos. Vėliausias paskyrimas – visiškas bankrotas. Žinomas dėl didelės kvailos burnos. Hillary mylėtojas!“ – pridūrė prezidentas, turėdamas omenyje savo buvusią rinkimų varžovę demokratę Hillary Clinton.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi