Pasaulyje

2018.12.25 14:44

Netylant kalboms apie nesutarimus, karališkoji šeima susirinko į Kalėdų mišias

DELFI.lt 2018.12.25 14:44

Pirmąją Kalėdų dieną Kate Middleton, Meghan Markle su vyrais atvyko į tradicines šventines mišias bažnyčioje. Šiose iškilmingose mišiose tradiciškai dalyvavo ir karalienė, rašoma hellomagazine.com. Šv. Marijos Magdalietės bažnyčios Norfolke prieigose galima buvo pastebėti ir nemažai smalsuolių.

Karalienė Elžbieta II atvyko vilkėdama kaltą ir kepuraitę. Nieko nelaukdama ji patraukė į bažnyčią, o ją atlydėjo kartu atvykęs jos sūnus princas Charlesas.

Po mišių karališkoji šeima patrauks į Sandringhamo rūmus, kur vyks kalėdiniai pietūs. Tuomet visi klausys šventinės karalienės kalbos.

Karalienė Elizabeth II, AFP/Scanpix nuotr.

Tuo tarpu į bažnyčią atvykę Kembridžo hercogas ir hercogienė paprastai šventes praleidžia su Kate šeima Berkšyre, o vėliau prisijungia prie karališkosios šeimos Sandringhame.

Užsienio žiniasklaida pastebėjo, kad tiek K. Middleton, tiek ir M. Markle atrodo puikiai ir, panašu, kad abi besišypsodamos gerai leidžia laiką. Ši šventinė nuotaika rodo, jog jokių nesutarimų, apie kuriuos pastaruoju metu buvo kalbama, neliko.