Pasaulyje

2018.12.25 12:35

Kūčių vakarą D. Trumpas nepažįstamo vaiko paklausė: ar tu vis dar tiki Kalėdų Seneliu?

DELFI.lt 2018.12.25 12:35

Yra keli klausimai, kurių niekada niekam nederėtų užduoti: „Ką daro šis raudonas mygtukas?“, „Ką žmonės kalba apie mane?“ ir „Ar tiki Kalėdų Seneliu?“, rašo BBC.

Deja, JAV prezidentui Donaldui Trumpui kilo abejonių dėl Kalėdų Senelio egzistavimo, todėl šiomis abejonėmis jis Kūčių vakarą pasidalino kalbėdamas su į Baltuosius rūmus paskambinusiu vaiku. Veiksmas vyko Baltųjų rūmų svetainėje, kur Donaldas Trumpas ir jo žmona Melania Trump priiminėjo skambučius iš Amerikos vaikų.

Į Baltuosius rūmus skambinusieji vaikai turėjo vieną tikslą – susisiekti su Norad, vyriausybine agentūra, kuri stebi Kalėdų Senelio judėjimą per visą pasaulį.

Kai kurių iš jų skambučiai buvo peradresuojami D. Trumpui ir jo žmonai, ir, kaip pranešė Baltųjų rūmų pulo reporteris Kevinas Diazas, vienas iš pokalbių skambėjo maždaug taip:

D. Trumpas (pakeltu balsu) vaikui vardu Colemanas:

„Alio, ar tai Colemanas? Su šv. Kalėdom. Kaip tu? Kiek tau metų? ... Kaip tau sekasi mokykloje? Ar tu vis dar iš tų, kurie tiki Kalėdų Seneliu?“

Socialiniuose tinkluose plintanti informacija rodo, kad D. Trumpas vėliau pridūrė berniukui: „Kai tau jau septyneri, tai jau „ant ribos“ tikėjimas, tiesa?“.

Ką atsakė vaikas, nėra aišku. Kaip ir nėra aišku, kodėl D. Trumpas uždavė tokį klausimą.