Naujienų srautas

Pasaulyje2018.12.16 20:42

D. Trumpo teisininkas sako, kad prezidentą leis apklausti „tik per jo lavoną“

BNS 2018.12.16 20:42

JAV prezidento Donaldo Trumpo teisininkas sekmadienį pareiškė, kad visomis išgalėmis sieks neleisti, kad galimą Rusijos kišimąsi į 2016 metų rinkimus tiriantis specialusis prokuroras apklaustų šalies vadovą.

Rudy Giuliani tvirtino, kad neįmanoma pasitikėti tuo, jog Robertas Muelleris  ir jo prokurorų komanda su prezidentu elgsis sąžiningai.

„Fox News Sunday“ laidoje paklaustas apie pranešimus, kad R. Muelleris nori akis į akį apklausti prezidentą dėl jo pateiktų rašytinių atsakymų, R. Giuliani teigė: „Sėkmės, sėkmės“.

„Tik per mano lavoną“, – pareiškė teisininkas.

Per 19 mėnesių besitęsiantį R. Muellerio tyrimą dėl galimo Rusijos sąmokslo su D. Trumpo kampanija buvo pareikšta keliasdešimt kaltinimų, taip pat jau priimti keli apkaltinamieji nuosprendžiai.

Kalbėdamas apie atskirą federalinį tyrimą dėl sumokėtų pinigų pornografinių filmų aktorei Stormy Daniels  ir buvusiai žurnalo „Playboy“ manekenei Karen McDougal už tylą apie jų su D. Trumpu turėtus seksualinius santykius, R. Giuliani teigė, kad taip nebuvo pažeisti rinkimų įstatymai.

Pasak teisininko, šiais mokėjimais buvo siekta netrikdyti D. Trumpo šeimyninio gyvenimo, o ne daryti įtaką 2016-ųjų rinkimams.

„Galiu nurodyti liudytojus, kurie patvirtintų, kad prezidentas buvo susirūpinęs dėl to, kaip tai paveiks jo vaikus, jo santuoką“, – kalbėjo R. Giuliani.

„Žinau, dėl ko jis buvo susirūpinęs. Galiu nurodyti 20 liudytojų, kurie pasakytų, dėl ko jis buvo susirūpinęs“, – pridūrė jis.

Buvęs D. Trumpo teisininkas Michaelas Cohenas šią savaitę buo nuteistas trejų metų laisvės atėmimo bausme už virtinę nusikaltimų, įskaitant išmokas S. Daniels ir K. McDougal.

M. Cohenas teigė besigailintis, kad padėjo prezidentui vykdyti „purvinus darbus“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi