Naujienų srautas

Pasaulyje2013.08.19 08:49

Italijos premjeras įspėja dėl vyriausybės žlugimo

ELTA 2013.08.19 08:49

Italijos ministras pirmininkas Enrico Letta įspėjo dėl vyriausybės žlugimo. Tai sukeltų grėsmę ekonomikos atsigavimui, pareiškė jis sekmadienį pirmojoje didelėje savo kalboje po buvusio premjero Silvijaus Berluskonio (Silvio Berlusconi) nuteisimo dėl mokesčių slėpimo.

Italijos ministras pirmininkas Enrico Letta įspėjo dėl vyriausybės žlugimo. Tai sukeltų grėsmę ekonomikos atsigavimui, pareiškė jis sekmadienį pirmojoje didelėje savo kalboje po buvusio premjero Silvio Berlusconio nuteisimo dėl mokesčių slėpimo.

Šis, anot žiniasklaidos, grasina nutraukti paramą vyriausybei, jei bus pašalintas iš Senato.

„Niekas neturėtų blokuoti viltingo kelio, kuriuo mes einame. Krizės pabaiga jau netoli“, – sakė E. Letta. Kartu jis netiesiogiai įspėjo S. Berluskonį ir pabrėžė, kad italai nubaus kiekvieną, kuris savo asmeninius interesus stato prieš bendrą gerovę.

S. Berlusconio Laisvės tautos partija ir E. Lettos demokratai balandį suformavo koaliciją, kad nutrauktų pato situaciją, susidariusią po vasarį vykusių rinkimų. Dabar šis aljansas gresia iširti nesutardamas dėl nekilnojamojo turto mokesčio. S. Berlusconis nori jį būtinai panaikinti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi