Naujienų srautas

Pasaulyje2018.12.01 23:41

Baltieji rūmai: D. Trumpas ir V. Putinas per G20 viršūnių susitikimą kalbėjo neformaliai

15min.lt 2018.12.01 23:41

JAV prezidentas Donaldas Trumpas per Buenos Airėse vykstantį „Didžiojo dvidešimtuko“ (G-20) viršūnių susitikimą penktadienio vakarą neformaliai kalbėjo su Vladimiru Putinu, Baltųjų rūmų pranešimą cituoja „Politico“.

„Kaip ir būdinga tokiems renginiams, prezidentas D. Trumpas ir pirmoji ponia (Melania Trump) praeitą vakarą vakarienėje dalyvavo neoficialiuose pokalbiuose su pasaulio lyderiais, įskaitant ir (Rusijos) prezidentą Vladimirą Putiną“, – pranešime nurodė Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Huckabee Sanders.

Vis tik, kokiomis temomis kalbėjo V. Putinas ir D. Trumpas, nedetalizuojama. Primename, kad ketvirtadienį, Maskvai tebelaikant grupę ukrainiečių karinių jūrų pajėgų narių, paimtų į nelaisvę per praeitą savaitgalį įvykusį incidentą Kerčės sąsiauryje, D. Trumpas tviteryje paskelbė atšaukiantis planuotą susitikimą su V. Putinu Argentinoje.

„Remiantis faktu, kad laivai ir jūrininkai nebuvo grąžinti į Ukrainą iš Rusijos, nusprendžiau, kad visoms susijusioms šalims būtų geriausia atšaukti mano anksčiau suplanuotą susitikimą Argentinoje su prezidentu Vladimiru Putinu“, – D. Trumpas parašė per „Twitter“.

G-20 šalių lyderių susitikimą Argentinos sostinėje Buenos Airėse temdo savaitgalį įvykusi konfrontacija Kerčės sąsiauryje, per kurią Rusija apšaudė ir užgrobė tris ukrainiečių laivus. Dėl šio incidento D. Trumpas jau anksčiau grasino atšaukti susitikimą su V. Putinu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi