Pasaulyje

2018.11.30 14:24

Besiruošiant į G20 forumą sugedo Vokietijos kanclerės A. Merkel lėktuvas

BNS2018.11.30 14:24

Penktadienį ryte pranešta, kad Vokietijos kanclerė Angela Merkel galimai praleis Didžiojo dvidešimtuko (G20) viršūnių susitikimo atidarymą, nes ketvirtadienį skrydžiui į Argentiną pakilęs jos lėktuvas dėl techninių problemų buvo priverstas nutūpti Kelne. 

A. Merkel dėl lėktuvo gedimo turėjo pakeisti planus ir nakvoti Bonoje, tiesa, penktadienį popiet pranešta, kad ji pagaliau išskrido į Didžiojo dvidešimtuko (G20) viršūnių susitikimą Argentinoje.

A. Merkel atstovai pranešė, kad ji ir nedidelė delegacija, kurioje yra finansų ministras, penktadienį ryte kitu vyriausybės lėktuvu išskrido į Madridą, o ten įsėdo į komercinį lėktuvą skrydžiui į Buenos Aires.

Reuters/Scanpix nuotr.

Ketvirtadienį vakare A. Merkel skrido oro pajėgų lėktuvu, bet po kapitono pranešimo apie techninę problemą lėktuvas virš Nyderlandų turėjo apsisukti. Lėktuvas buvo nukreiptas į Kelno ir Bonos oro uostą, kur sklandžiai nutūpė.

Gedimas tiriamas, bet oro pajėgos pranešė, jog tai tikriausiai buvo elektros instaliacijos problema, galėjusi paveikti radijo ir degalų sistemas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.