Pasaulyje

2018.11.19 11:48

Tenerifėje galingos bangos nušlavė apartamentų balkonus

DELFI.lt2018.11.19 11:48

Gavus pranešimų apie smarkią audrą, dėl saugumo evakuotos kelios dešimtys lietuvių pamėgtos Tenerifės gyventojų – milžiniškos bangos skalavo šiaurinę didžiausios Kanarų salos pakrantę, skelbia news.sky.com.

Remiantis vietos žiniasklaida, laikinai savo namus dėl saugumo buvo priversti palikti 39 žmonės. Laimei, niekas nenukentėjo.

Socialinėje žiniasklaidoje Nelsono Acostos paviešintame vaizdo įraše matoma, kaip milžiniškos bangos tiesiog nušlavė netoliese pakrantės stovinčio pastato balkonus. Nerami jūra gąsdino ir pietinės pakrantės gyventojus, skelbia „Huffpost Spain“.

Ten stichija išdaužė restorano, kuriame tuo metu valgė keletas žmonių, langus. Vienas „Twitter“ naudotojas rašo, kas žmonės puikiai supranta, kaip rizikinga fotografuoti stichijos šėlsmą, tačiau tiesa ta, kad tokių įspūdingų bangų retai pamatysi.

Stichija ne tik daužė pastatų langus, bet ir į jūrą nuplovė kelis automobilius, apgadino futbolo aikštę. Vietos mero Almaro Davilos teigimu, žmonės evakuoti iš 65 butų. Jis taip pat patvirtino, kad žmonės nenukentėjo. Remiantis Ispanijos meteorologijos tarnyba, šiuo metu audros pavojus jau mažesnis.

Didžiausių bangų aukštis, anot ekspertų, siekė iki 6 metrų.