Pasaulyje

2018.11.05 16:05

Britanija užtikrinta dėl greito „Brexit“ finansinių paslaugų sutarties pasirašymo

ELTA2018.11.05 16:05

Didžioji Britanija yra užtikrinta, kad susitarimas su ES dėl finansinių paslaugų po „Brexit“ bus pasiektas „netrukus“, pirmadienį kalbėjo Jungtinės Karalystės (JK) finansinių paslaugų sekretorius Johnas Glenas, praneša „Reuters“.

Didžioji Britanija siekia susitarimo, panašaus į ES jau įgyvendinamą „lygiavertiškumo“ sistemą, kuri leidžia užsienio įmonėms vykdyti finansinę veiklą ir prieiti prie Sąjungos finansų rinkų, jei tų šalių finansų sektoriaus reguliavimas yra panašus į ES reguliavimą.

„Aš esu įsitikinęs, kad mes pasieksime susitarimą jau netrukus. Bendras pagrindas jau yra, todėl mes vis geriau vertiname tikimybę pasiekti susitarimą“, – finansinių paslaugų konferencijoje Londone kalbėjo J. Glenas.

Pasak J. Gleno, vyriausybė siekia ilgalaikio susitarimo, užtikrinančio šalies finansų sektoriaus stabilumą.

„Nėra konkurento, kuris būtų tinkamas pakeisti Didžiosios Britanijos finansų sektorių“, – teigė J. Glenas, pridurdamas, kad nebus jokios reguliavimo „izoliacijos“ ar siekio bet kokia kaina po „Brexit“ šalyje išlaikyti finansų paslaugų įmones.

J. Gleno teigimu, miestuose prarastos darbo vietos dėl bankų ir draudikų persikėlimo į žemyninę Europą iki šiol buvo tik dalelė to, ką nuo pat pradžių prognozavo panikos kėlėjai.

Naujausi

Turkija vykdo puolimą šiaurės Sirijoje
11

Pasaulyje

2019.10.17 20:59

Turkija 120-čiai valandų stabdo Sirijos puolimą Turkija nutrauktų operaciją, jei kurdų kovotojai pasitrauks iš „saugios zonos“; atnaujinta 21.30

11
Briuselyje susirinkę ES lyderiai vienbalsiai pritarė „Brexito“ susitarimui

Pasaulyje

2019.10.17 19:17

ES lyderiai vienbalsiai pritarė „Brexito“ susitarimui Johnsonas įsitikinęs, kad britų parlamentas pritars susitarimui; atnaujinta 20.35

Recepas Tayyipas Erdoganas, Mike`as Pence`as

Pasaulyje

2019.10.17 19:16

JAV viceprezidentas Pence`as susitiko su Erdoganu, spausdamas nutraukti ugnį Sirijoje susitikimas akis į akį užsitęsė iki beveik pusantros valandos